Możemy przygotować
ofertę specjalnie dla Ciebie

Napisz


Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać informacje o nowościach.

O nas

Witamy Państwa w internetowym serwisie Biura Usług Turystycznych "SĄCZ-TOUR". Firma "SĄCZ-TOUR" z siedzibą w Nowym Sączu działa na rynku turystycznym  od 1993 roku profesjonalnie organizując wypoczynek grupom zorganizowanym, rodzinom oraz klientom indywidualnym. Organizujemy kolonie, obozy, wczasy rodzinne i lecznicze, zimowiska, wyjazdy narciarskie oraz inne usługi na zlecenie klienta.

Organizujemy wycieczki zagraniczne do stolic europejskich oraz do źródeł termalnych w Słowacji i na Węgrzech.

Prowadzimy sprzedaż wycieczek samolotowych głównych touroperatorów m.in. do Egiptu, Grecji, Tunezji, Turcji, Hiszpanii, Bułgarii a także krajów egzotycznych jak: Chiny, Japonia, Tajlandia.

Biuro współpracuje z najlepszymi ośrodkami turystycznymi na terenie Polski południowej i północnej oferując komfortowe pokoje w nowoczesnych budynkach o średnim i wysokim standardzie.

 

O naszej rzetelności i trosce o Klienta świadczą Dyplomy Uznania za wiarygodne i solidne prowadzenie działalności gospodarczej i oryginalność ofert pobytowych na Sądecczyźnie.

 

Posiadamy turystyczną gwarancję ubezpieczeniową AXA Polska S.A.

Biuro zrzeszone jest w Nowosądeckiej Izbie Turystycznej.

Posiadamy koncesję nr 036 na prowadzenie i organizowanie imprez turystycznych nadaną przez Marszałka Województwa Małopolskiego.

google plus - Biuro Usług Turystycznych Sącz Tour